Wyniki wyszukiwania dla:

Remont trwa (raport o stanie prac)

Prace remontowe w kaplicy rektoralnej na „Łosiówce” trwają bez przerwy. Dzielimy się z Wami kolejnym raportem z ich przebiegu.

„Północ…, ale coś trzeba napisać! Drugi tydzień zmagań… od wczoraj wzrosła liczba pomocników, udało się wiele zrobić, choć wciąż mamy wrażenie, że nic nie widać i nic nie ruszyło…

Sufit w prezbiterium – dzięki kl. Grzegorzowi – powoli nabiera kształtów, dziś z Panem Robertem osadziłem wyprostowane z trudem okno, troszkę posprzątałem strych, przeniosłem z kościoła drogę krzyżową.

Dzięki pomocy Państwa Harabaszów i Jabłońskich mamy czystą i zabezpieczoną połowę witraży i posprzątane oratorium (względnie…) oraz dużo wspaniałych pomysłów na wystrój i… WC przy oratorium! (na ten cel potrzebujemy jeszcze sporo nazbierać, ale się nie zniechęcamy i nie zwolnimy tempa).

Moi współbracia – Dariusz, Stanisław i Norbert pomogli dziś w łataniu dziur przy oknach i na ścianach, malowaniu i czyszczeniu oratorium. Wczoraj był tam Pan Stanisław, który stwierdził konieczność wymiany kilku spróchniałych i nadgryzionych przez robaka desek oraz cyklinowaniu podłogi. Dodatkowo musimy wymienić klika mebli w tym miejscu, co nie było planowane…
Może pod koniec tygodnia ruszy coś w kwestii nagłośnienia…
Polecamy się waszej modlitwie, by udało się jak za Ks. Bosko – budować… mimo pustego mieszka 😉

Ks. Mateusz Koziołek SDB”


Podziel się tym wpisem: