Wyniki wyszukiwania dla:

POMOC UKRAINIE

Wszystkie myśli biegną w jedną stronę.
Salezjanie w Bóbrce, Żytomierzu, Korostyszewie i Odessie są ze swoimi parafianami i uczniami w szkołach. Miejscowa ludność chroni się w domach rekolekcyjnych i w podziemiach szkół, a część parafian udaje się na front.
Chcesz pomóc ?
Organizujemy dla nich zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy oraz środków finansowych, które przekażemy naszym placówkom misyjnym.
Można pomóc wpłacając darowiznę za którą będziemy mogli zakupić potrzebne rzeczy m.in. generatory prądu oraz to, czego będzie na bieżąco potrzeba.
Organizujemy także zbiórkę rzeczową. Potrzebne są przede wszystkim śpiwory, koce, karimaty dla tych, którzy są wysyłani na front. Zbieramy również środki opatrunkowe (bandaże, plastry, środki odkażające, sól fizjologiczna itp.), żywość z długim terminem przydatności (konserwy, ryż, kasza, makaron, słoiczki dla dzieci), środki higieny osobistej (mydła, pasty i szczoteczki do zębów, pampersy, płyny do mycia). Nie zbieramy odzieży.
Rzeczy można przywozić do siedziby SWM przy ul. Tynieckiej 39 w Krakowie od poniedziałku do piątku w godzinach w godzinach 8-16, poza godzinami pracy biura prosimy o kontakt pod numer telefonu 725 270 260.
Każda pomoc jest teraz na wagę złota ‼️ Prosimy przede wszystkim o MODLITWĘ 👏 w intencji pokoju na Ukrainie.
Produkty możesz przynieść do budynku SWM lub na portiernię w Seminarium.

Podziel się tym wpisem: