Wyniki wyszukiwania dla:

Roczne 2020/2021


Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych drogich Zmarłych:

  1. Papieży, Biskupów, Salezjanów, Siostry Zakonne, Rodziców, Nauczycieli, Wychowawców, Budowniczych i Dobrodziejów Dzieła Salezjańskiego na Łosiówce;
  2. Za zmarłych z rodziny: ZAPAŁ, PIETRZAK, śp. Marię, Henryka, Stanisława, Ewę, Janusza, Jerzego, Artura i zmarłych sąsiadów z 53 bloku;
  3. Władysława STACHNIK, jego rodziców Józefa i Marię SŁAPAKÓW i zmarłych z ich rodzin;
  4. Zygmunta, Marię, Tadeusza i Bronisława ADLER;
  5. Henryka, Aleksandra, Filomenę MUSIATOWICZ oraz wszystkich zmarłych z rodziny MUSIATOWICZÓW; Wincentego, Jadwigę KACZMARCZYK oraz wszystkich zmarłych z rodziny KACZMARCZYKÓW, Zofię, Antoninę, Wiktora;
  6. Sebastiana SADLIK, Jerzego Jawor, Zofię HEROK;
  7. Eugenię Stankiewicz i zmarłych z rodziny WISNER, Józefa LIPERTOWSKIEGO;
  8. Józefę, Marię, Antoniego, Edwina, Jerzego, Krzysztofa KUSZIL;
  9. Zmarli z rodziny RODAKIEWICZÓW, ROTHERTÓW, CONVERSICH i z poza tych rodzin: Bożenę, Eugenię, Irenę, Władysławę;
  10. Barbarę, Marię, Franciszka, MANTEUFEL (czyt Mantojfel) Kazimierza BUKPAŚ, Piotra i Marka STAROSTA;
  11. Julię NOWAK, Bronisława RADZIK, Jana GRZESIAK;
  12. Henryka JAKIMOWICZ, Stanisławę i Bronisława MRUKÓW, Marię, Bronisławę, Kazimierza JAKIMOWICZ, Władysławę i Joachima KOCHÓW, i zmarłych z rodziny, Antoninę i Władysława KACZOROWSKICH i zmarłych z rodziny, Stefanię i Grzegorza MEDWIDÓW i zmarłych z rodziny, Grażynę i Tomasza LANGE, Bożenę KABAŁA i zmarłych z rodziny;
  13. Marię i Józefa FILIPEK, Genowefę ŚWIERDZA;
  14. Rafała i Julię BLAK, Ignacego i Magdalenę żonę, Stanisława BLAK, Danutę żonę i syna Krzysztofa, Andrzeja i Marię JOŃCZYK;
  15. Władysławę, Izydora, Zofię, Augustyna, Wiktorię, Agnieszkę, Urszulę, Helenę, Paulinę oraz zmarłych z rodziny: GABRYSIÓW, WCISŁÓW, OŻOGÓW, BABIŃSKICH;
  16. Magdalenę, Barbarę, Natalię Michała STORZYSZÓW, Stefana, Marię i Władysława SUSKICH, Rozalię, Stanisława BIELECKICH, Jadwigę, Tadeusza ZAJĄCÓW;
  17. Annę, Edwarda Józefa, Marię, Janinę, zmarłych z rodziny: CZARNECKICH, TURECKICH, SOŁTARZÓW;
  18. Zmarłych z rodziny: PIESIEWICZÓW, KOZŁOWSKICH, SYGUŁÓW, CHOROSZYCH, ŁUCENKÓW, BABINICH;
  19. Pawła, Wacława, Janusza, Krystynę, Kazimierza, Ludwika, Julię, Ludwika, Zbigniewa, Andrzeja, Wojciecha, Władysława, Józefę, Romana, Helenę, Franciszka, Marię, Roberta, Tomasza, Janusza, Antoninę, Tadeusza, Jerzego, Wiesławę, Fryderyka;
  20. Adama OSMAN;
  21. Mariana LASOTĘ, Stefanię, Józefę, Stanisława, Józefa PODSIADŁO, Mariannę, Franciszka PUCHAŁA; zmarłych z obu rodzin;
  22. Władysławę, Piotra, Józefę, Jana, Ludwikę, Józefa, Anielę, Jana, Janinę, Rozalię, Tadeusza;
  23. Janinę i Tadeusza MIERNICZEK, Michała i Maksymiliana TABOR, Zofię i zmarłych z rodziny SIERPINA i zmarłych sąsiadów z bloku 67;
  24. Jana, Stanisławę, Adama, Ryszarda, Marię, Józefa, Marię, Felicję, Ludwika, Julię i zmarłych z rodziny PIETRUSZKÓW, ZŁAMAŃCÓW, NOWAKÓW, za pomordowanych w więzieniach i obozach II wojny światowej, za poległych na polach bitew i za dusze w czyśćcu cierpiące;
  25. Ryszarda SYCHTĘ, Stanisławę i Ignacego GĄSIOR;
  26. Salomeę, Adama, Jacka, MIZERSKICH, Kazimierza GOLONEK;
  27. Zbigniewa i Joannę STAŃCZYK;
  28. Zofię, Kazimierza GLOBÓW, Czesławę i Eugeniusza PASKÓW, Marię, Władysława KŁUSKÓW, Józefę, Franciszka STOLARCZYKÓW, Bronisława CHMIELA, Juliannę ZINKOW, Adama DĄBKA, zmarłych z rodziny PASKÓW, KŁUSKÓW, KONARSKICH, STOLRACZYKÓW, przyjaciół i sąsiadów, ks. Stanisława ŁAGOCKIEGO, ks. Stanisława SEMIKA, ks. Czesława JABŁECKIEGO i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące;
  29. Zmarłych z rodziny WOŹNIAKÓW: Czesława, Franciszka, Zuzannę, Marię, z rodziny JURKÓW: Wiktorię, Annę, Władysława, Stanisława;
  30. Adama DĄBKA, Stanisława, Genowefę JÓŹWIAK, Janinę, Czesława WIERZBICKICH, Marię SIWEK, Eugeniusza, Czesława PASEK;
  31. Franciszka i zmarłych z rodzin: KURKÓW, NIZIOŁÓW, PAWŁOWSKICH, BOJARSKICH;
  32. Jerzego, Zofię, Kazimierza, Tadeusza, Stefanię, Zdzisława, Józefę SZUMAŃSKĄ, Halinę, Józefa, Antoniego, Józefę, zmarłych z rodziny LESZKÓW;
  33. Zofię i Franciszka RYŁKO, Józefa i Annę TATAR, Antoninę, Stefanię, Franciszka, Jana, Marię, Zofię, Zuzannę, Henryka, Edwarda KLORCZYK, Zdzisława KRUPOWSKIEGO, Józefę, Stanisława KRUPA;
  34. Franciszka, Zofię KMIECIKÓW, Wojciecha, Katarzynę, Alojzego, Janinę, Marie BOBKÓW, Annę, Jana ZAGÓRSKICH, Helenę, Aleksandra KOKOSZKÓW, Władysława, Kazimierę RAJCÓW, Stanisława BRZEGOWEGO, Annę SIUDEK, Eugeniusza, Stanisławę PADUCH, Wandę, Zdzisława KOPIŃSKICH;
  35. Józefa, Marię, syna Andrzeja MACIEJASZ, Władysława, Józefę, synów Władysława i Kazimierza NAWARA;
  36. Julina i Stefanię LEŚNIAK, Franciszka i Genowefę BUCZEK, zmarłych z rodziny DUDEK;
  37. Annę, Edwarda, Józefa, Marię, Janinę oraz zmarłych z rodziny: CZARNECKICH, TURECKICH, SOŁTANÓW;
  38. Janusz SUŁOWSKI, Stefan MARSZAŁEK, Apolonia i Tadeusz KAWA oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące;
  39. Genowefę, Edwarda, Roberta, Zofię, Alicję, Jana, Janinę, Zbigniewa, Jana;
  40. Julię, Tadeusza, Stanisława, Zofię, Stanisława, Marię, Kazimierza, Franciszka, Wiktorię;
  41. Julię, Tadeusza, Marię, Jakuba WOJNAROWSKIEGO, Stanisława, Marię, Katarzynę, Józefa, Gertrudę HAŁAS;
  42. Ignacego, Katarzynę STELMACH, Franciszka, Justynę, Zofię MAZGAJ;
  43. Franciszka, Franciszkę, Wiesława, Krzysztofa, Helenę BUDZYN, Adelę DUDA, Helenę, Władysława DZIEDZIC;
  44. Katarzynę i Stanisława KOWAL, ich rodziców i rodzeństwo; ich synową Katarzynę i jej rodziców Zofię i Bronisława, Stanisławę i Władysława DUDEK, ich rodziców i rodzeństwo; ich syna Czesława i żonę Marię, jej rodziców i rodzeństwo; Janinę LATAŁA z synem Tomaszem, Helenę GOŁĄB z rodziną; Eudoksję i Jana OLIWA, Jana ŻAK, Emilię i Czesława KOWALCZYK, Weronikę i Piotra GROMADZIK z synem Eugeniuszem, Władysławę i Stanisława DREWNIAK z córką Mirosławą i zięciem Zbigniewem; Ludwikę NIEMCZYK z rodziną, Marka CIESZKOWSKIEGO i Andrzeja JANIKOWSKIGO;
  45. Marię i Kazimierza MORAWSKICH oraz ich synów Janusza i Kazimierza, Marię LELITO;
  46. Bronisława, Władysława DYKA, Janinę SADOWSKĄ;
  47. Mariannę, Józefa, Katarzynę WAJDA, Wojciecha, Katarzynę WAJDA, Michała, Anielę i Janusza KUCHTA; Zygmunta i Wandę CHRYC, Kazimierza, Marię CHRYC, Marię FARON, siostrę Anuncjatę, Władysławę PIECZONKO, Józefa i Annę GAWLAK, Józefę SUCHECKĄ, Andrzeja ŻABA, Halinę, Jana i Artura RYSZKA, dusze w czyśćcu cierpiące;
  48. Józefę i Władysława DUDEK, Marię, Franciszka, Mieczysława, Władysławę PRAŻMOWSKICH, Marię KOLARZ, Mariana MOTOŁA, Adama KOWAL, Wiesława PĘCAK;
  49. Adama, Reginę, Andrzeja GAWLIK; Marię, Jana, Edwarda, Stefana MRÓZ; Juliannę i Henryka RUTKOWSKICH; Marię i Józefa GRYGIEL; Marię i Józefa PUTYRA, Janusza RAPACZ, Mariana SZEWCZYK;
  50. Barbarę URBAŃCZYK, Kazimierza PIROWSKIEGO, Stanisławę i Jana ARASZKIEWICZ, Weronikę i Stanislawa URBAŃCZYK, Ksenię PIOTROWSKĄ, Halinę PIĄTEK, Antoninę i Jana DYL;
  51. Wiktorię, Wojciecha, Józefa, Leona, Stanisława;
  52. Kazimierza, Mariannę, Annę, Stanisława, Wacława, Wincentego, Mariannę i zmarłych z rodziny MŁYNARSKICH; Bronisławę, Józefa, Leszka, Jana, Mirosława, Jerzego, Halinę, Janinę, Tomasza, Małgorzatę z rodziny DULKO, MATUSZKIEWICZ, PĄCZEK; Weronikę, Adama, Katarzynę, Łukasza, Kazimierza z rodziny ŻAK; Aleksandrę, Stanisława z rodziny SZCZEPANIK; Halinę, Elżbietę, Stanisława z rodziny CHRUŚCIEL oraz wszystkich zmarłych z ich rodzin;
  53. Annę GUMULAK, Agnieszkę JAMROZOWICZ, Dariusza SZPACZEK, Roberta GABOREK, Jana ŻYWCZAK;
  54. Wiktorię, Wojciecha, Józefa, Leona, Stanisława;
  55. Elżbietę i Andrzeja GROCHOLA;
  56. Bogusławę i Wiesława WĘGŁOWSKICH, Annę i Stefana BANASIK;
  57. Jarosława KONOWAŁ, Jadwigę i Jana BORKOWSKICH;
  58. Michała, Roberta, Stanisława JAKUBOWSKICH;
  59. Zmarłych z rodziny: PIENIĄŻKÓW I RYCHLICKICH;
  60. Zdzisława, Annę, Franciszka;
  61. Annę, Anielę, Andrzeja IMIOŁEK, Franciszkę, Wawrzyńca, Seweryna STRUG, Helenę, Józefa, Lidię RUTKIEWICZ, Karolinę WOLAK, Jana SKOCZEK;
  62. Marcina KAJDA, zmarłych z rodziny KAJDÓW i KOŁODZIEJÓW;
  63. Wawrzyńca, Marię, Aleksego, Józefa Zofię, Helenę;
  64. Ryszarda GOŁOŚ, Huberta WRÓBEL;
  65. Zdzisława GENET, Franciszka i Józefę MAZUR;
  66. Zbigniewa WARZECHA, Urszulę MITKOWSKĄ,
    Ewę KASPEREK;
  67. Michała, Pawła, Genowefę, Romana, Marię, Katarzynę, Marię;
  68. Pawła, Marię, Józefa, Tadeusza i Stanisława TOPORKIEWICZ, Władysławę, Władysława, Elżbietę, Katarzynę i Jana STACH.
  69. Tomasza WRÓBEL, Małgorzatę i Sławomira HRYCYNIAK, Stanisława, Marię i Jana ZACHWIEJ i dusze z rodziny, Józefa, Ludwikę, Marię, Jana SZPYT i dusze z rodziny, Rozalię i Wojciecha FURTAK i dusze z rodziny, Marię OSEMLAK i dusze w czyśćcu cierpiące;
  70. Michała, Pawła, Genowefę, Romana, Marię, Katarzynę, Marię;