Wyniki wyszukiwania dla:

Roczne 2021/2022


Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych drogich Zmarłych:

  1. Zmarłych Salezjanów pracujących na Łosiówce, Salezjanów Współpracowników, Dobrodziejów i Ofiarodawców dzieła salezjańskiego na  Łosiówce;
  2. Stanisławę Janas, Franciszka Janas, Marię Janas, Janinę Kołacz, Zdzisława Kołacz, Mariana Kołacz, Irenę Bulińską, Henrykę Wojtala;
  3. Mieczysława, Marię, Jakuba, Stefana Dygasów; Marię, Franciszka, Stanisława, Marię, Jana, Józefa, Zofię i Tomasza Naporowskich; Katarzynę, Józefa Węziak; Małgorzatę Nowak, Marię i Jana Górów, Annę Hernik (Mernik)?
  4. Ignacego i Katarzynę Stelmach; Franciszka, Justynę, Zofię Mazgaj;
  5. Władysława, Józefa i Annę Stachników; Marię i Józefa Słapaków oraz zmarłych z rodziny Stachników i Słapaków;
  6. Elżbietę i Andrzeja Grochola 
  7. Salomeę, Adama, Jacka Mizerskich; Kazimierza Golonek;
  8. Gustawa, Marię, Stanisława, Władysława, Bolesława, Zofię, Józefa, Wiktorię, Franciszka, Władysława;
  9. Wawrzyńca i Marię; Józefa, Zofię, Aleksa i Helenę;
  10. Adama Kuświk, Wojciecha Pyszyńskiego, Eugeniusza Sołtys;
  11. Henryka, Genowefę, Aleksandra, Filomenę Musiatowicz oraz zmarłych z rodziny Musiatowicz; Wincentego, Jadwigę Kaczmarczyk oraz zmarłych z rodziny Kaczmarczyków; Wiktora, Antoninę Magdziarz, Zofię Jeleń;
  12. Jana, i Stanisławę, Adama, Ryszarda, Marię, Józefa, Marię, Felicję, Ludwika, Julię, Stanisławę oraz zmarłych z rodziny Pietruszków, Złamańćów, Nowaków;
    za poległych w II-ej wojnie światowej i pomordowanych w obozach zagłady i więzieniach oraz za cierpiących w czyśćcu; 
  13. Henryka, Wandę, Bonifacego z rodziny Smutków, Elżbietę, Stanisława i Krzysztofa Kaweckich;
  14. Marię, Zdzisława, Wacława, Bronisławę, Jana, Adama, Annę, Krystynę, Janinę, Andrzeja, Stanisława oraz ks. Czesława Jabłeckiego;
  15. Pelagię i Andrzeja Klarowicz, zmarłych z rodziny Klarowicz i Piechnik;
  16. Zbigniewa, Joannę, Stefana Stańczyk oraz zmarłych z rodziny Marców;
  17. Stefana Lelek, Jerzego Lelek, Helenę Śliwę, Piotra Śliwę, Zmarłych z rodziny Lelków i Gonciarzów 
  18. Janinę i Tadeusza Mierniczek, Michała, Maksymilana Tabor, Zofię Sierpinę, zmarłych z rodziny Sierpina oraz sąsiadów z bloku 67;
  19. Adama Dąbek, Genowefę i Stanisława Jóźwiaków, Czesława i Janinę Wierzbickich, Czesława i Eugeniusza Pasek, zmarłych z rodziny Dąbków, Jóźwiaków, Wierzbickich i Łazarków;
  20. Za zmarłych z rodziny Pietrzak i Zapał ???, Marię, Henryka, Stanisława, Ewę, Janusza, Jerzego, Janinę oraz zmarłych sąsiadów z bloku 53;
  21. Władysława Świadek, Jadwigę Sochę, Mariana Sochę, Annę Sochę;
  22. Andrzeja Noszkiewicz, Marię i Bolesława Noszkiewicz, Annę Derdzińską; 
  23. Katarzynę i Protazego Brawiec, Marię i Jana Wajdów, Marię i Stanisława Świadek, Karolinę i Bartłomieja Jaróg, Anielę i Aleksandra Romanowskich, Krystynę Kapiańską i Helenę Dukat;
  24. Juliana i Stefanię Leśniaków, Franciszka i Genowefę Buczak, Zmarłych z rodziny Dudek i Leśniak;
  25. Wiktorię Jurek, Władysłąwa Jurek, Annę Jurek, Stanisława Jurek, Czesława Woźniak, Zuzannę Woźniak, Franciszka Woźniak, Janinę i Jana Śmiertków; 
  26. Magdalenę Storzysz, Barbarę Storzysz, Stefana Suskiego, Natalię i Michała Storzyszów, Jadwigę i Tadeusza Zająców, Rozalię i Stanisława Bileckich, Annę Zając oraz Marię i Władysława Suskich;
  27. Zmarłych z rodziny Maciejasz: Marię, Józefa oraz syna Andrzeja, zmarłych z rodziny Nawara: Józefa, Władysława, Kazimierza, Władysława; 
  28. Czesławę i Eugeniusza Pasków, Zofię i Kazimierza Golbów, Marię i Władysława Kłusków, Józefę i WŁadysława Stolarczyków, Zmarłych z rodziny: Pasków, Golbów, Kłusków, Stolarczyków, Totów, Zająców, Kwitków, zmarłych przyjaciół i sąsiadów, zmarłych Salezjanów; 
  29. Natalię Leśniak, Adama Leśniak, Marię Leśniak, Stanisławę Drozd, Kazimierza Drozd, Władysława Drozd, Robert Drozd, Hannę Wojtowicz, Jacka Wojtowicz, Hannę Długołęcką, Marię Drozd-Schabowa; 
  30. Mieczysławę Długołęcką, Wandę Kitlińską, Florentynę Łukasik, Józefa Łukasik, Stanisława Łukasik, Kazimierę Kowalczyk, Antoninę Bebelską, Walentynę Malińską i Kazimierza Sobczuk; 
  31. Zmarłych z rodziny Gawlik: Adama, Reginę, Andrzeja, zmarłych z rodziny Mróz: Marię, Jana, Edward, Stefana; Zmarłych z rodziny Rutkowskich: Juliannę i Henryka, zmarłych z rodziny Putyra: Marię i Józefa, Janusza Rapacz, Mariana Szewczyk, zmarłych z rodziny Pieniążek: Aleksandrę i Janinę;
  32. Władysławę, Piotra, Małgorzatę, Ludwikę, Józefa, Anielę, Jana, Józefę, Jana;
  33. Zmarłych z rodziny Piesiewiczów, Kozłowskich, Sygułów, Choroszych i Pawków; 
  34. Piotra, Helenę, Witolda, Kazimierza, Franciszka, Pawła, Annę, Wacława, Andrzeja i Petronelę; 
  35. Arletkę, Władysławę, Józefa, Marię, Jana, Stanisławę, Henryka, Jana i wszystkich zmarłych z rodziny; 
  36. Mariana Lasotę, Wojciecha Lasotę, Stanisławę Lasotę, zmarłych z rodziny Podsiadło: Stefanię, Józefę, Stanisławę, Józefa, Mariannę Puchała, Franciszka Puchała;
  37. Władysławę, Izydora, Zofię, Augustyna, Wiktorię, Agnieszkę, Urszulę, Helenę, Paulinę oraz zmarłych z rodziny: Gabrysiów, Wcisłów, Ożogów, Babińskich 
  38. Franciszka, Zofię, Jana, Janinę Kmiecików, Alojzego, Antoniego, Ludwika Bobków, Wojciecha, Katarzynę, Marię Bobków, Annę i Jana Zagórskich, Helenę i Aleksandra Kokoszków, Annę Siudek, Genowefę i Jana Kmiecików, Kazimierę i Władysława Rajców, Michalinę i Karola Kusiaków, Stanisławę i Ludwika Brzegowych, Zdzisława i Wandę Kopiciskich, Franciszka Konpenty, Eugeniusza Paducha, Stanisławę Paduch
  39. Zbigniewa Skupień, Bronisławę, Lidię i Wincentego Wójcik, Krzysztofa Sajdak, zmarłych z rodziny Leńczewskich, Skupień, Wójcik, Grzywa i Bederskich;
  40. Stanisława WIERZBICKIEGO, żonę Genowefę, Stanisławę DUDEK, męża Edwarda, Jana GÓRKA, żonę Zofię, córki Danutę i Zofię, Franciszka LIPKA, żonę Agatę, Michała LIPKA, żonę Jadwigę, Józefa LIPKA, żonę Janinę, córkę Danutę, ks. Stanisława GĄSIORKA, Helenę TARNOWSKĄ oraz syna Roberta;
  41.  Zmarłych z rodziny Michalewskich: Marię, Stanisława, Adama oraz Franciszka Zapałowicz;
  42.  Zmarłych z rodziny Wojnarowskich: Julię, Tadeusza, Marię, Jakuba, Oskara, Stanisława, Antoniego, Marię, Roberta, Stanisława;
  43.  Marka, Anastazję, Stanisława, Julię, Tadeusza, Stanisława, Oskara, Krystynę;
  44.  Barbarę i Stefana Prochownik; 
  45.  Stanisława Czubę, Krzysztofa Czubę, Antoninę i Józefa Dalke, Genowefę i Feliksa Pabisińskich, Matyldę Tajak;
  46.  Ryszarda Sychtę, Stanisławę i Ignacego Gąsior;
  47.  Zmarłych z rodziny Szczawińskich: Janinę, Antoniego, Stanisława, Bronisława, MIeczysława; Zmarłych z rodziny Poroch: Marię, Władimira, Michała;
  48.  Zofię i Franciszka Ryłko, Annę i Józefa Tatar, Zofię i Jana Tatar, Wiktorię i Jana Ryłko, Antoninę i Franciszka Przekopskich; Zmarłych z rodziny Klorczyk: Jana, Zofię, Marię, Zuzannę, Henryka, Edwarda, Zdzisława Krupowskiego, Józefę i Stanisława Krupa;
  49.  Emilię Pajorską, Ludwikę, Irenę Skowronek, Stanisława, Adama Paździora, Witolda, Krystynę Duszę, Marię, Bogumiłę Stefańską, Mieczysławę, Apolinarego Cieślika, Olgę, Aleksandra Mosurskiego, Władysława, Józefę Szumańską, Zdzisława, Zofię Sembrat, Andrzeja i Stefanię Wandas;
  50. Annę, Anielę, Andrzeja Imiołek, Wiesława (m), Helenę, Lidię, Józefa (m) Rutkiewicz, Franciszkę i Wawrzyńca Strug
  51. Zofię i Józefa (m) Hełbickich, Janinę, Mariana Dereżyckich oraz Leszka Bergaut
  52. Zmarłych z rodziny Piaseckich, Motyków, Taperów, Szklenerów, Jerzykowskich, Partyków, Pasicielów, Czekajów, Kuszilków;
  53. Bożenę Kabałę, oraz zmarłych z rodziny Kabałów i Bieńkowskich, Marię Bronisławę, Kazimierza i Henryka (m) Jakimowicza, Stanisławę i Bronisława (m) Mruków, Władysławę i Joachima Kochów, Stefanię i Grzegorza Medwidów, Antoninę i Władysława (m) Kaczorowskich, Grażynę i Tomasza Lange;
  54. Wiktora (m), Jana (m), Józefę, Franciszka (m), Janusza, Joannę, Feliksa, Julię, Michała, Wiktora, Janinę, Alinę, Annę, Irenę, Marię, Teresę, Magdalenę, Urszulę, Małgorzatę;
  55. Michała Matogę, Pawła, Genowefę, Romana, Marię Mielników, oraz Marię Kopf
  56. Zmarłych z rodziny Kaszlugów i Wójtowiczów, Zofię Szatoń, oraz za cierpiących w czyśćcu szczególnie potrzebujących modlitwy;
  57. Marię, Irenę, Józefa (m), Zbigniewa i Mieczysława Grygiel, Adama, Reginę i Andrzeja Gawlik, Annę, Janinę, Jana (m) i Bronisławę Mazgaj, Marię, Stefana i Jana (m) Mróz, Walerię i Władysława Nowak, Krystynę Kapłańską, Franciszka Salawę, Adama Krząścik, Franciszkę i Jerzego Sobczak, oraz za cierpiących w czyśćcu o których nikt nie pamięta.